Book on Demand

Výroba knih v měkké i pevné šité vazbě na nejmodernější tiskové a knihařské lince v ČR.

Tiskneme inkjetem na Canon Varioprint iX3200. Tisk je možný na natíraná i nenatíraná média. Nekompromisní ofsetová kvalita tisku s výhodou tisku digitálního obsahu zkracuje výrobní časy na minimum. Archy naformátujeme na online řezačce a předáme do naší knihárny k dalšímu zpracování. Tiskneme všechny druhy tiskovin, ale specializujeme se na výrobu knih.

Šijeme na knižní bloky na nítošičkách značky Meccanotecnica a Smyth. Následně zpracujeme na nejmodernější knihařské lince, která umí nalepit předsádky, zaklížit knižní blok a oříznout na finální formát. V případě vazby V4 umíme čelní ořez knižního bloku v obálce.
U pevné vazby V8 v online výrobní lince zkulatíme knižní blok i desky, nalepíme kapitálek, zavěsíme knižní blok do desek a vylisujeme knižní drážku.

Díky této unikátní technologii je pro nás hračkou vyrábět knihy v menších a středních nákladech. Nemusíte tak tisknout knihy na sklad, ale po menších dávkách dle prodejů.
To vše za bezkonkurenční ceny, které nelze nabídnout na tonerové nebo ofsetové technologii. Neváhejte a kontaktujte naše obchodní oddělení ještě dnes.

Zaujala vás výroba knih Book on Demand?

Napište nám pro více informací.