Co vám můžeme nabídnout?

Největší knihařství v ČR

Nejmodernější technologie ve střední Evropě a individuální přístup. Vazba V8 s kulatým hřbetem v malém až středním nákladu, vazba V2 v nejvyšší kvalitě.

Více informací

Potřebujete diplomku?

Jsme největší výrobce diplomek v Čechách. Zároveň jsme průkopníci v objednávání diplomek online. Můžete si být jistí, že s námi zvládnete diplomku na první dobrou!

Více informací

20+ let na trhu

Svěřte se do rukou opravdových profesionálů. Nejsme žádný nováček na trhu, jsme tiskárna s desítkami let zkušeností a bohatou historií!

Více informací

Powerprint? To je kompletní nabídka tiskovin všeho druhu!

Tiskárna a knihárna

Jsme největší digitální tiskárna knih v Česku. Vyrábíme knihy ve vazbách V2 a V8 a specializujeme se na malonákladový tisk pro samonakladatele.

Diplomka24

Potřebujete diplomku? Nabízíme tisk a vazbu diplomových prací online. Jsme největší knihařství v ČR. S námi zvládnete vytvořit diplomku na první dobrou!

Fotokniha24

On-line objednávka fotoknih a kalendářů z vlastních fotek. Velký výběr vzorů a jednoduchá objednávka. Jako jediní v Česku dokážeme vyrobit fotoknihu v pevné vazbě do 24 hodin!

Dárečky24

Hrnečky, polštáře, trička, zkrátka vše, na co si vzpomenete! Výroba fotodárků z fotek od 1 kusu. Široký sortiment a rychlá výroba s možností osobního vyzvednutí.

Eshoptisku

Tiskoviny všeho druhu najdete na našem Eshopu. Potřebujete expresně vytisknout letáky, svatební oznámení, nebo třeba vizitky? Kalkulujte a objednávejte online v našem eshopu. Zajímavé ceny a bezkonkurenční sortiment.

Bookla

Chcete vydat vlastní knihu? U nás neplatíte za její tisk! Revoluční řešení Print on Demand konečně v Česku! Publikujte knihy z pohodlí domova s minimálním vstupním nákladem a rizikem!

Publikace24

Tisk knih ve vazbách V2 a V8 v malých a středních nákladech. Kompletní realizace včetně zajištění distribuce v knihkupectvích.

Objednávka razítek

Sháníte razítko? Vyrobíme vám razítko na míru v nejkratším možném čase v perfektní kvalitě. Vyzvednutí je možné buď na našich pobočkách, případně vám můžeme razítko zaslat až domů pomocí PPL.

Nenašli jste co jste hledali? Pošlete nám poptávku!

Naším cílem je vaše spokojenost, reagujeme obratem!